Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet
Gästerna på hotellet Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet kan besöka Mall Verona, som ligger ungefär 7 minuter bort till fots.
Här bor du inom 3 km från Santa fe's Zoo Park och inom 4 km från Cerro Nutibara. Detta hotell erbjuder närhet till naturliga sevärdheter som Juan Pablo II nöjespark (4,1 km) och Medellín (5 km). Cirka 10 minuter med bil från Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet hittar gästerna Santa Fe-varuhuset. Hotellet är beläget ca 5 km bort från Olaya Herrera flygplats.
Rummen på boendet har plattskärms-TV med satellitkanaler, samt te-/kaffebryggare för din bekvämlighet. Kylskåp och ugn finns tillgängliga i rummen.
Restaurangen In China erbjuder ett urval av rätter ungefär 1 km bort.
- Flygplatser
- Olaya Herrera flygplats4,3 km
Bekvämligheter på boendet
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ✈
Hur långt är Olaya Herrera från hotellet Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet?
Det är 5 km mellan Olaya Herrera flygplats och hotellet Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på hotellet Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet?
Gäster på hotellet Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet måste checka ut vid 12:00. - ❓
Vilken avbokningspolicy erbjuds på hotellet Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet?
Gratis avbokning erbjuds till gästerna på hotellet Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - ❓
Kan jag boka ett rum med arbetsplats på hotellet Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet?
Ja, vissa av rummen på hotellet Loft En El Poblado, Medellin. Lägenhet har arbetsbord.